ZPRACOVÁNÍ NABÍDKY ZDARMA

Zabezpečovací a kamerové systémy

Delta computer systems je montážní partner Jablotronu v Praze, Středočeském a Ústeckém kraji a servisní partner bezpečnostního centra Jablotronu. Zabýváme se prodejem, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů. Provádíme návrhy a realizaci drátových i bezdrátových systémů EZS, kamerových systémů, elektrickou požární signalizaci EPS, domácí telefony a zajišťujeme připojení k Tísňové lince Jablotron. Dále provádíme servis, revize a funkční zkoušky EZS. Servis provádíme přímo u zákazníka a to jak pro jednotlivé domácnosti tak i pro firmy. Nabízíme zcela individuální přístup ke každému zakazníkovy.

Zabezpečovací systémy

Návrh systému probíhá nejčastěji na základě osobního jednání s klientem. Vždy klademe důraz na osobní potřeby uživatele a na rizika možného napadení objektu tak, aby výsledný bezpečnostní systém zajistil uživateli bezpečnost i pohodlné ovládání. Samotný zabezpečovací systém v objektu je pouze pasivní prvek.Pro zajištění alespoň základního aktivního bezpečí obsahují všechny námi dodané systémy GSM komunikátor, který přenese informaci o poplachu na mobilní telefon uživatele. Z naší dlouholeté zkušenosti vyplývá, že pro zajištění komplexní ochrany objektu a maximální znevýhodnění pozice případného narušitele to však mnohdy nestačí. Další možností je propojení s Tísňovou linkou Jablotron a s možností fyzické kontroli streženého objektu.

Nabízené služby

Navrhujeme a realizujeme zabezpečovací systémy jak pro domácnosti tak pro firmy
Instalujeme přístupový systém
Instalujeme přístupový systém
Odborný záruční i pozáruční servis
Podpora obsluhy zabezpečovacího systému přes telefon nebo internet zdarma

Kamerové systémy

Kamerové systémy slouží k monitorování venkovních ploch i míst uvnitř budov. Systém se většinou skládá z pevných i otočných kamer a může pracovat ve zcela automatickém režimu, nebo být ovládán např. ostrahou objektu. Moderní kamerové systémy umožňují připojení do sítí LAN/WAN. Uživatel s dostatečnými přístupovými právy se může vzdáleně nejen do systému připojit a sledovat živý obraz z kamer, ale i sledovat záznam, případně celé zařízení vzdáleně ovládat.

Nabízené služby

Navrhujeme a realizujeme kamerové systémy, CCTV, bezpečnostní kamery
Analogové kamerové systémy, HD-SDI kamerové systémy, IP kamerové systémy
Rozpoznání SPZ vozidel a otvírání brán a vjezdů
Odborný záruční i pozáruční servis
Podpora obsluhy kamerového systému přes telefon nebo internet zdarma
Servis do 48 hodin
<

Správa serverů a firemních počítačových sítí (Outsourcing)

Znáte tu situaci, kdy se nemůžete soustředit na vaše podnikání kvůli nefungujícím ICT službám? Přenechte Vaše starosti na nás. Postaráme se o Vás.Využíváním outsourcingu IT firma získává kvalitní péči se 100% garancí funkčnosti hardwaru i softwaru IT. Je poskytován dohled nad síťovým operačním systémem, servery a klientskými stanicemi, je zajištěna správa síťových prvků, síťových periferií a komunikačních systémů.

Nabízené služby

Správa serveru
Správa pracovních stanic
Instalace, konfigurace a údržba serverů, tiskáren, síťových prvků, pracovních stanic, notebooků a případných dalších periférií. Správa uživatelských účtů.
Servis,upgrade hardware, nákup nových PC, serveru, tiskárena software
Telefonická podpora (hotline)
Vzdálená správa počítačové sítě
Pravidelné zálohování důležitých dat
Návrh a realizace VPN sítě
© 2013 Delta Computers Systems s.r.o.